ОПИС ДОКУМЕНТУ
Доповідач: | |
Статус: | Прийнятий в цілому |
---|---|
Дата: | 24.09.2024 |
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
№ 11
Про затвердження договору про внесення змін до договору про створення та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» б/н від 10.02.2022 року
МОСТИСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
LVI ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Рішення №
м.Мостиська від 25 вересня 2024 року
Про затвердження договору про внесення змін до договору
про створення та функціонування індустріального парку
«Мостиський Сухий Порт» б/н від 10.02.2022 року
Враховуючи лист ТзОВ «Мостиський ХАБ» від 23 вересня 2024 року №1447/2109/24, відповідно до Закону України «Про індустріальні парки», керуючись статтею 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Мостиська міська рада вирішила:
- Затвердити договір про внесення змін до договору про створення та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» б/н від 10.02.2022 року, згідно з додатком.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
Міський головаМирослава ПЕЛЬЦ
Додаток
до рішення Мостиської міської ради
від вересня 2024 року №
ДОГОВІР
про внесення змін до договору про створення та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» б/н від 10.02.2022 року
м. Мостиська _________2024 року
МОСТИСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, відповідно до пункту 4 статті 1 Закону України "Про індустріальні парки" (далі – "Ініціатор") в особі міського голови Пельц Мирослави Степанівни, що діє на підставі рішення № 2 Мостиської міської ради Львівської області від 20 листопада 2020 року та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з однієї сторони, і
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОСТИСЬКИЙ ХАБ", (далі – "Керуюча компанія") в особі директора Подоляна Павла Сергійовича, який діє на підставі Статуту, з іншої сторони,
що спільно іменуються Сторони,
уклали цей Договір про внесення змін до договору про створення та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» б/н від 10.02.2022 року (зі змінами) про наступне. Сторони дійшли згоди викласти у новій редакції текст Договору про створення та функціонування індустріального парку "Мостиський Сухий Порт" від 10 лютого 2022 року (далі – "Договір") та викласти його наступним чином:
- Предмет Договору
- Ініціатор і Керуюча компанія відповідно до умов цього Договору, бізнес-плану та концепції індустріального парку зобов'язуються виконувати комплекс робіт і послуг з підготовки земельної ділянки, а також проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та облаштування об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури чи інших об'єктів з метою створення належних умов для здійснення учасниками, іншими суб'єктами індустріального парку господарської діяльності в його межах та забезпечувати функціонування індустріального парку, Ініціатор також зобов'язується здійснювати комплекс заходів, необхідних для виконання Керуючою компанією своїх обов'язків за цим Договором.
- За цим Договором створюється та забезпечується функціонування індустріального парку "Мостиський Сухий Порт", розташованого на земельній ділянці загальною площею 34,5116 га., який зареєстровано у Державному реєстрі індустріальних (промислових) парків 02 серпня 2021 року за номером 52.
- Перелік земельних ділянок/інформація щодо земельної ділянки із зазначенням площі, кадастрових номерів (номуре), інших даних із викопіюванням з кадастрової карти (плану) щодо місця їх/її розташування додається до цього Договору.
- Строк, на який створюється індустріальний парк, - 30 (тридцять) років.
- Порядок виконання Договору
- Облаштування індустріального парку.
- Порядок облаштування індустріального парку.
В межах індустріального парку розміщуються промислові підприємства, підприємства сфери обслуговування та логістичні об'єкти необхідні для виробничої діяльності та надання послуг підприємствами парку індустріального та іншим суб'єктам господарювання.
- Розвиток індустріального парку здійснюється в декілька етапів:
1. Підготовчий етап. Проведення необхідних юридичних процедур для старту проекту:
- Концепція: Розробка та затвердження ініціатором Концепції індустріального парку «Мостиський Сухий Порт».
- Державна реєстрація: Підготовка та подання документів для включення індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» до Реєстру індустріальних (промислових) парків.
- Керуюча компанія: Проведення процедури вибору керуючої компанії. Укладання договору про створення та функціонування індустріального парку між Мостиською міською радою та керуючою компанією.
- Земля: Укладання договору оренди земельної ділянки між Мостиською міською радою та керуючою компанією.
2. Перший етап розвитку (2024-2025 роки). Проведення всіх необхідних підготовчих робіт для забезпечення початку реалізації проекту:
- Юридичне оформлення: Завершення процесу реєстрації індустріального парку у відповідних державних органах, отримання всіх необхідних дозвільних документів для будівництва та функціонування парку.
- Проектування інфраструктури: Розробка генерального плану парку, детальних планів розміщення об'єктів інфраструктури, інженерних мереж і комунікацій.
- Залучення інвесторів: Проведення маркетингових заходів з метою привернення уваги потенційних резидентів, презентація парку на міжнародних інвестиційних форумах та переговорах.
- Початок будівництва інфраструктури: Початок підготовки земельної ділянки, початок прокладання основних інженерних мереж (електропостачання, водопостачання, водовідведення, газопостачання), початок будівництва під'їзних шляхів та внутрішніх доріг.
3. Другий етап розвитку (2025-2027 роки). Розвиток базової інфраструктури та залученні перших резидентів:
- Будівництво інфраструктури: Завершення будівництва основних об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури, включаючи електромережі, водопостачання, газопостачання, внутрішні дороги, залізничну гілку.
- Залучення перших резидентів: Створення привабливих умов для резидентів через пільгове орендне оподаткування, доступ до високоякісної інфраструктури та інші стимули. Укладання договорів з першими підприємствами, що планують розпочати виробництво та логістичну діяльність.
- Запуск перших підприємств: Введення в експлуатацію виробничих та складських потужностей перших резидентів, початок їхньої діяльності на території парку.
4. Третій етап розвитку (2027-2029 років). Розширення інфраструктури та залучення нових підприємств:
- Масштабування інфраструктури: Розширення об'єктів інженерної інфраструктури відповідно до потреб нових резидентів, створення додаткових виробничих площ, складів та офісних приміщень.
- Розвиток соціальної інфраструктури: Будівництво об'єктів соціальної інфраструктури за необхідності, для покращення умов праці та життя працівників індустріального парку, таких як їдальні, спортивні та оздоровчі комплекси, дитячі садки та інші об'єкти.
- Інтенсифікація залучення інвесторів: Проведення активної роботи з міжнародними компаніями для розширення кількості резидентів парку, зокрема через залучення підприємств високих технологій та науково-дослідних центрів.
- Впровадження енергоефективних та екологічних технологій: Початок реалізації проектів з відновлюваних джерел енергії, впровадження систем переробки відходів та екологічного моніторингу.
5. Четвертий етап розвитку (2029-2034 років). Досягнення повної потужності індустріального парку та його стабільний розвиток:
- Повне освоєння території: Завершення забудови території парку та введення в експлуатацію всіх запланованих об'єктів. Продовження розширення потужностей підприємств-резидентів.
- Залучення стратегічних інвесторів: Залучення великих міжнародних компаній, які мають стратегічне значення для економічного розвитку регіону. Сприятливі умови для створення нових виробничих ліній та логістичних центрів.
- Розвиток інноваційної складової: Активний розвиток інноваційних хабів, дослідницьких центрів, технологічних стартапів. Створення умов для кооперації між науковими установами та бізнесом, розвиток інноваційних продуктів та технологій.
- Міжнародне співробітництво: Створення умов для інтеграції індустріального парку в міжнародні логістичні та виробничі ланцюги, активізація експортної діяльності резидентів парку.
- Умови облаштування індустріального парку.
Керуюча компанія організує на території індустріального парку наступні інженерно-технічні мережі, які фінансуються з бюджету Ініціатора, Державного бюджету України та інших джерел фінансування в порядку визначеному законодавством України:
- водопроводу;
- водовідведення;
- каналізаційної мережі;
- систем дощової каналізації;
- електричними, газовими мережами, під'їзними коліями та автомобільними шляхами; візуальною рекламою, автостоянками, інформаційними телами, освітленням;
- внутрішніми дорогами та стоянками;
- засобами комунікації (зв'язок, тощо);
- об'єкти комерційної нерухомості;
- об'єкти логістичної інфраструктури.
Іншими об'єктами, не зазначеними вище, які є необхідними та визначені проєктно - кошторисною документацією.
Ініціатор за пропозицією Керуючої компанії забезпечує і інші форми фінансування вищевказаних інфраструктурних об'єктів згідно з чинним законодавством України.
- Надання прав на земельну ділянку та об'єкти в межах індустріального парку.
- Порядок надання прав на земельну ділянку та об'єкти в межах індустріального парку.
Керуюча компанія, що набула право оренди на землі індустріального парку, має право передати земельну ділянку індустріального парку за договорами суборенди, суперфіцію чи за іншим цивільно правовим договором з правом її забудови учасникам відповідно до земельного законодавства України.
Викуп земельної ділянки, яка надаються учасникам індустріального парку для будівництва та обслуговування об'єктів нерухомості, необхідної для здійснення господарської діяльності можливий після введення такого об'єкту в експлуатацію та в порядку, визначеному чинним законодавством України.
У разі якщо на одну земельну ділянку у межах індустріального парку претендують два і більше потенційних учасників, Керуюча компанія зобов'язана провести конкурс з вибору учасника з урахуванням концепції індустріального парку.
Земельна ділянка надається Керуючою компанією учасникам для будівництва та обслуговування об'єктів нерухомості, інфраструктури необхідних для здійснення господарської діяльності.
- Умови надання прав на земельну ділянку та об'єкти в межах індустріального парку.
Використання земельної ділянки та об'єктів у межах індустріального парку повинно відповідати санітарно-епідеміологічним та екологічним вимогам.
Термін дії оренди (суборенди) земельної ділянки не може перевищувати терміну, на який створюється індустріальний парк.
Земельна ділянка надається учасникам для будівництва та обслуговування об'єктів нерухомості, необхідних для здійснення господарської діяльності за умови використання її за цільовим призначенням.
- Залучення учасників індустріального парку.
- Порядок залучення учасників індустріального парку.
Учасники індустріального парку залучаються Керуючою компанією шляхом:
- проведення інформаційних заходів та компаній, у бізнес середовищі потенційних інвесторів на території України та поза її межами;
- участі у бізнес-форумах;
- прямого пошуку та листування з потенційними учасниками-інвесторами;
- безпосередніх перемовин;
- використанням інших способів, не заборонених чинним законодавством України.
Спосіб та періодичність проведення вказаних заходів визначаються Керуючою компанією.
- Умови залучення учасників індустріального парку.
Учасники індустріального парку мають залучатись за умови:
- прийняття учасниками правил та показників, визначених в концепції та бізнес-плані індустріального парку;
- наявності ресурсів для здійснення господарської діяльності;
- наявності досвіду в галузі, в якій здійснює діяльність учасник або афілійована йому компанія.
У разі відсутності виду господарської діяльності учасника індустріального парку в концепції індустріального парку, Керуюча компанія ініціює внесення відповідних змін Ініціатору.
- Правовий режим майна, створеного Керуючою компанією в межах індустріального парку, та майна, переданого для використання, що є власністю Ініціатора.
Керуюча компанія на свій розсуд, або спільно з учасниками індустріального парку чи Ініціатором володіє, користується і розпоряджається належним їй майном на умовах, визначених законодавством України.
Майно, що є власністю Ініціатора та передане Керуючій компанії для використання обліковується на балансі Керуючої компанії і належить на праві господарського відання чи правом оперативного управління.
Керуюча компанія уповноважена здійснювати будь-які дії щодо володіння, користування та розпорядження, належним їй майном, відповідно до чинного законодавства.
- Страхування активів ініціатора.
- Керуюча компанія зобов'язана здійснити страхування таких активів ініціатора:
Страхування активів ініціатора не передбачено умовами співпраці Ініціатора та Керуючої компанії.
- Страхування зазначених активів здійснюється в такому порядку:
Страхування активів ініціатора не передбачено умовами співпраці Ініціатора та Керуючої компанії.
- Надання керуючою компанією щопіврічної звітності.
- Склад звітності, що подається.
Звітність, яку Керуюча компанія надає Ініціатору має містити інформацію, щодо порядку та об'єму виконання умов створення та функціонування індустріального парку, які визначені в концепції, бізнес-плані та цьому Договорі.
Звіт має містити інформацію про:
- кількість укладених та розірваних договір з учасниками індустріального парку;
- галузь виробництва, до якої відноситься відповідний учасник;
- запланована сума інвестицій на здійснення відповідного етапу робіт та виконання умов концепції, бізнес-плану та цього договору;
- кількість нових робочих місць, які мають з'явитись після залучення відповідного учасника;
- площу забудови індустріального парку.
- Керуюча компанія кожного пів року до 15 (п'ятнадцятого) числа місяця, наступного за звітним письмово звітує Ініціатору.
- Наукова діяльність у межах індустріального парку.
- Порядок здійснення наукової діяльності.
Порядок здійснення наукової діяльності визначається на умовах концепції, бізнес-плану та цього Договору.
- Умови здійснення наукової діяльності.
Наукова діяльність здійснюється у відповідності до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", Закону України "Про освіту" та інших нормативно-правових актів щодо здійснення наукової та науково- технічної діяльності, зокрема:
- організація та забезпечення наукової, науково-технічної діяльності суб'єктам такої діяльності згідно до вимог та потреб індустріального парку "Мостиський Сухий Порт";
- проведення презентацій індустріального парку;
- інформаційна підтримка наукової діяльності;
- створення та випробування нових технологій, інформаційно-аналітичних, програмно-технічних, перспективних розробок;
- використанням інших способів розвитку освітньої, наукової, науково-технічної діяльності не заборонених чинним законодавством України.
- Надання послуг та прав користування інженерно-транспортною інфраструктурою.
- Порядок надання послуг та прав користування інженерно-транспортною інфраструктурою.
Керуюча компанія з метою забезпечення діяльності індустріального парку та його учасників має право надавати учасникам індустріального парку будь-які види послуг та прав користування інженерно-транспортною інфраструктурою, земельною ділянкою та майном.
Такі послуги та права мають відповідати вимогам концепції, бізнес-плану та цьому Договору.
Передача прав на об'єкти інфраструктури здійснюється у визначеному Ініціатором порядку, якщо інше не передбачено законодавством України. Послуги та права користування інженерно-транспортною інфраструктурою індустріального парку "Мостиський Сухий Порт" надаються учасникам індустріального парку Керуючою компанією на договірних засадах згідно чинного законодавства України.
- Умови надання послуг та прав користування інженерно-транспортною інфраструктурою.
Умовами надання послуг та прав користування інженерно-транспортною інфраструктурою є їх збереження, відновлення, доцільність, оплатність, розумність та безпечність.
- Права та обов'язки Сторін
- Ініціатор має право:
- Здійснювати контроль за додержанням Керуючою компанією умов укладених договорів.
- Надавати Керуючій компанії право на облаштування індустріального парку та/або управління (експлуатацію) об'єктами, що розміщені в межах індустріального парку.
- Вимагати від Керуючої компанії додержання концепції індустріального парку та виконання умов договорів, укладених з ініціатором створення.
- Щопівроку отримувати від Керуючої компанії звіти про функціонування індустріального парку.
- Вимагати від Керуючої компанії усунення порушень, допущених нею в процесі функціонування індустріального парку.
- Вимагати від Керуючої компанії відшкодування збитків у разі погіршення стану об'єктів або псування земельної ділянки індустріального парку, яке сталося внаслідок дій або бездіяльності Керуючої компанії.
- Здійснити викуп майна Керуючої компанії в межах індустріального парку в разі дострокового розірвання Договору про створення та функціонування індустріального парку в першочерговому порядку.
- За зверненням Керуючої компанії вживати заходів з розширення меж індустріального парку, якщо на наявній території неможливо розмістити нових учасників.
- Передавати Керуючій компанії або учасникам в оренду (суборенду), відчужувати об'єкти (частини об'єктів) нерухомого майна в межах індустріального парку.
- Ініціатор зобов'язаний:
- Здійснити облаштування індустріального парку відповідно до умов цього Договору.
- Надати Керуючій компанії та/або учасникам права на земельну ділянку, наявні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури та інші об'єкти, розміщені в межах індустріального парку.
- Зберігати комерційну таємницю Керуючої компанії.
- Не втручатися в поточну господарську діяльність Керуючої компанії та учасників.
- Розглядати пропозиції Керуючої компанії щодо надання згоди на здійснення невід'ємного поліпшення його майна, переданого в користування Керуючій компанії.
- Здійснювати контроль за додержанням концепції індустріального парку.
- Виконувати умови цього Договору.
- Ініціатор має також інші права та обов'язки, передбачені законодавством або які випливають із умов цього Договору.
- Керуюча компанія має право:
- Здійснювати господарську діяльність відповідно до законодавства з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про індустріальні парки".
- З урахуванням вимог земельного законодавства передавати учасникам у суборенду надану їй в оренду земельну ділянку або її частини в межах індустріального парку з правом забудови.
- Передавати учасникам в оренду (суборенду), відчужувати рухоме та нерухоме майно для використання в межах індустріального парку відповідно до законодавства.
- Створити умови для підключення (приєднання) учасників до інженерних мереж та комунікацій.
- Вимагати розірвання договору в разі порушення ініціатором умов договору і відшкодування збитків, завданих невиконанням умов Договору.
- На продовження строку Договору в разі виконання його умов.
- На отримання плати за вироблені товари (виконані роботи, надані послуги) згідно з цим Договором.
- Залучати на контрактній основі до виконання робіт та надання послуг у межах індустріального парку третіх осіб.
- Отримувати від учасників звіти про виконання умов Договору у визначені нижче строки та періоди: кожного пів року до 15 (п'ятнадцятого) числа місяця, наступного за звітним.
- Ініціювати розгляд питання стосовно розширення меж індустріального парку в разі, якщо на наявній території неможливо розмістити нових учасників.
- Самостійно або за дорученням учасників одержувати документи дозвільного характеру та погодження органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, у тому числі для здійснення будівництва об'єктів виробничого призначення, інших об'єктів, необхідних для провадження господарської діяльності в межах індустріального парку, представляти інтереси учасників у відносинах з органами державної влади, підприємствами, установами та організаціями.
- Керуюча компанія зобов'язана:
- Виконувати умови цього Договору.
- У процесі діяльності, пов'язаної із створенням та функціонуванням індустріального парку, залучати працівників - громадян України, зокрема звільнених працівників у зв'язку з ліквідацією державного або комунального підприємства, майно якого надано в користування керуючій компанії. Це не позбавляє права Керуючої компанії укладати трудові договори з іноземцями та особами без громадянства.
- Здійснити облаштування індустріального парку відповідно до умов цього Договору.
- Забезпечувати виконання бізнес-плану індустріального парку.
- Залучати учасників індустріального парку та укладати з ними необхідні договори.
- За дорученням Ініціатора, учасників одержувати дозволи та погодження в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, у тому числі для здійснення будівництва об'єктів виробничого призначення, інших об'єктів, необхідних для здійснення господарської діяльності в межах індустріального парку, представляти інтереси учасників у відносинах з дозвільними органами, службами, підприємствами, установами та організаціями.
- Звертатися з пропозиціями щодо надання згоди на здійснення невід'ємного поліпшення майна, переданого Ініціатором у користування Керуючій компанії.
- Утримувати в належному стані передану за відповідним договором земельну ділянку, інженерно-транспортну інфраструктуру та інші об'єкти, розміщені в межах індустріального парку, та забезпечувати належні умови їх використання.
- Після закінчення строку, на який укладено договір, передати земельну ділянку разом з об'єктами інфраструктури, що розташовані на ній, та іншими об'єктами, розміщеними в межах індустріального парку, Ініціатору, якщо інше не передбачено договором.
- Щопівроку подавати Ініціатору та уповноваженому державному органу звіти про функціонування індустріального парку.
- Зберігати комерційну таємницю Ініціатора.
- Керуюча компанія має також інші права та обов'язки, передбачені законодавством або які випливають із умов цього Договору.
- Відповідальність Сторін
- Одностороння відмова від виконання зобов'язань за цим Договором не допускається. У разі порушення зобов'язань за цим Договором (далі – "Порушення договору") сторона, яка порушила Договір, несе відповідальність, визначену цим Договором та/або законом.
- Порушенням договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених цим Договором.
4.3. Відповідальність за порушення Договору та способи її реалізації
Договір може бути припинений достроково. У разі дострокового припинення договору з керуючою компанією, статус учасників залишається незмінним до підписання договорів про здійснення господарської діяльності у межах індустріального парку між новою керуючою компанією та учасниками у межах строку, на який створено індустріальний парк.
- Обставини непереборної сили
- Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).
- Сторони обізнані про те, що ця Додаткова угода №1 укладено у період дії правого режиму воєнного стану в Україні відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX.
- Враховуючи положення пункту 5.2 цього Договору, Сторони домовились про те, що вони не можуть посилатися на обставини війни/збройних конфліктів як на дії обставин непереборної сили та наголошувати про неможливість виконання своїх зобов'язань.
- Сторона, яка не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше 15 (п'ятнадцяти) календарних днів з дати їх виникнення повідомити про це іншу Сторону в письмовій формі.
- Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, що видаються уповноваженими на це органами.
- У разі коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж на 180 (сто вісімдесят) календарних днів, кожна із Сторін у встановленому порядку має право розірвати цей договір.
- Вирішення спорів
- Усі спори, які будуть виникати під час виконання цього Договору, вирішуються шляхом переговорів і консультацій між Сторонами.
- У разі неможливості досягнення згоди Сторін у процесі переговорів і консультацій такий спір вирішується в судовому порядку відповідно до законодавства.
- Строк дії Договору
- Цей договір набирає чинності з дати його підписання уповноваженими представниками Сторін та скріплення підписів печатками (за наявності).
- Строк дії договору про створення та функціонування індустріального парку встановлюється в межах строку, на який створено індустріальний парк.
Строк дії договору 30 (тридцять) років.
- Цей Договір припиняється в разі закінчення строку, на який його укладено, якщо сторони не уклали угоди про його продовження в межах терміну, на який створено індустріальний парк.
- Строк дії Договору може бути змінений за згодою сторін у межах строку, на який створено індустріальний парк.
- Цей Договір може бути припинено достроково в разі:
- Істотного порушення однією із сторін своїх зобов'язань за цим Договором.
- Ліквідації керуючої компанії за рішенням суду, у тому числі у зв'язку з визнанням її банкрутом.
- Реорганізація керуючої компанії - юридичної особи не є підставою для розірвання Договору про створення та функціонування індустріального парку.
- Цей Договір укладається і підписується у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу.
- Інші умови
- Зміни до цього Договору вносяться за взаємною згодою Сторін та оформлюються додатками до нього.
- У разі припинення Договору про створення та функціонування індустріального парку керуюча компанія зобов'язана повернути ініціатору земельну ділянку, не відчужену у власність учасників, а також об'єкти права власності на умовах, зазначених у цьому Договорі. Якщо Керуюча компанія допустила псування земельної ділянки ініціатора, погіршення стану/знищення об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури та/або іншого майна ініціатора, розташованого в межах індустріального парку, вона зобов'язана відшкодувати йому збитки, якщо доведено, що це сталося внаслідок дій або бездіяльності цієї компанії.
ІХ. Додатки до Договору
Невід'ємною частиною цього Договору є:
- рішення ініціатора про створення індустріального парку;
- бізнес-план індустріального парку;
- концепція індустріального парку, схвалена ініціатором;
- перелік земельних ділянок/земельної ділянки із зазначенням їх площі, кадастрових номерів, інших даних із викопіюванням з кадастрової карти (плану) щодо місця їх розташування."
Х. Реквізити Сторін
Ініціатор | Керуюча компанія | |
МОСТИСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОСТИСЬКИЙ ХАБ" | |
UA 708999980334159815000013807 | ||
81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, вул. Грушевського, 6 |
81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 |
|
Код ЄДРПОУ 26307500 тел. 4-14-87, 4-14-92 |
Код ЄДРПОУ 42229895 тел. +38 032 259 43 47 |
|
Підписи сторін | ||
Міський голова МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | Директор ТОВ "МОСТИСЬКИЙ ХАБ" | |
___________________ Мирослава ПЕЛЬЦ | ___________________ Павло ПОДОЛЯН | |
___ ____________ 20 __ року | ___ ____________ 20 __ року | |
М. П. (за наявності) | М. П. (за наявності) ". | |